В Києві відкрито електрозаправку E-Line

10 02 2015

Коментарі:

0
 Лютий 10, 2015
 0
Категорія: Новини

Українська компанія E-Line, яка спеціалізується на виробництві зарядного обладнання для електромобілів, відкрила в Києві першу громадську зарядну станцію. «Заправка» стандарту F1.CH-22 віднині працюватиме біля ресторану «Прага», що в Голосіївському районі. Наразі зарядитися зможуть лише клієнти ресторану: для цього треба попросити у адміністратора спеціальну RFID-карту доступу.

Встановлена станція є спільним проектом «Тесла Клуб Україна», компанії E-Line та ресторану «Прага». Вона поєднує всі існуючі режими зарядки змінним струмом: 220 В, 16 А, 3 кВт; 380 В, 16 А, 11 кВт; 380 В, 22 кВт. Станція може одночасно обслуговувати два автомобіля. Незадовго до Нового року аналогічна «заправка» була відкрита у Львові.

Untitled-1

На офіційний презентації зарядки ми мали можливість протестувати її за допомогою нашого Nissan Leaf. Сама «заправна колонка» – це сучасна конструкція в антивандальному корпусі з нержавіючої сталі. Меню користування просте і зрозуміле: підніс картку, вибрав необхідний режим зарядки, натисну кнопку «старт». Після завершення зарядки живлення автоматично відключається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *