Третього червня в Києві стартує марафон електрокарів. Фініш – в Монте-Карло

1 04 2015

Коментарі:

0
 Квітень 1, 2015
 0
Категорія: Новини

Київська міська держадміністрація підтвердила проведення марафону електромобілів Electric Marathon Kiev – Monte-Carlo 2015. Третього червня о 19:00 біля будівлі КМДА відбудеться урочистий старт пробігу, в якому візьмуть участь електромобілі, мотоцикли на електротязі та гібридні транспортні засоби. Також в ралі допущені ретро-кари до 1939 року випуску. Фінішуватиме пробіг 10 червня в Монте-Карло, столиці князівства Монако.

Офіційний сайт марафону подає більш розширений план заходів, які відбудуться в Києві. Так, з 16 до 20:00 заплановані певні громадські заходи, в власне урочистий старт ралі запланований на восьму вечора на Софійській площі. За перший день електрокари проїдуть лише 27 км, після чого зупиняться на ночівлю і підзарядку в Бучі. Подальший план марафону такий: Кузнецовськ – Львів – Краків – Острава – Братислава – Сомбатгей – Грац – Марібор – Любляна – Падуя – Брешіа – Турин – Кунео – Мантон – Монте-Карло. Загальний кілометраж ралі – близько 2600 км.

marathon map

В рамках старту марафону КМДА запланувала низку заходів. Зокрема, присутнім продемонструють техніку, що працює від електроенергії (іграшки, велосипеди, системи підзарядки тощо). Також буде влаштована експозиція, присвячена енергозбереженню та альтернативним видам енергії.

Марафон проходитиме під патронатом Принца Монако Альберта ІІ та мерів міст, які прийматимуть ралі. Метою заходу є популяризація електромобілів як дружнього до довкілля виду транспорту, розвиток співробітництва між різними регіонами Європи, просування нових технологій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *