Електрокар Uniti One матиме 300 км запасу ходу i вже зiбрав 1000 передзамовлень

16 12 2017

Коментарі:

0
 Грудень 16, 2017
 0

Шведський стартап Uniti Sweden вироблятиме свій перший електромобіль Uniti One з 2019 року. На початку грудня підприємство в місті Ландскруна почало створення прототипів.

Перший шведський електричний сітікар

Передсерійну Uniti One представили публіці на початку грудня.

Двомісний сітікар з футуристичним дизайном вже зібрав 1000 передзамовлень.

Для старту проекту розробники отримали 1,6 млн євро: 1,23 мільйона євро приніс краудфандинг, ще трохи додали шестеро незалежних інвесторів – “бізнес-ангелів”, також стартап отримав державний грант.

Все почалось з того, що рік тому група студентів зі Швеції оголосила про збір коштів на розробку принципово нового електрокару. Ідея команди — створити «автомобіль для кращого життя», маневрений, маленький, безпечний і з розумним дизайном.

Uniti One обіцяють запас ходу 300 км, завдяки батареї у 22 кВтч. Півгодини швидкісної зарядки — додаткові 200 км запасу ходу. Uniti One малий, але жвавий: перші 100 км/г сіті-кар бере за 3,5 секунди у спортивному режимі, а 130 км/г для малюка – не проблема.

Замість педалей та керма може бути “перша у світі централізована система кермування джойстиками”

Розробники Uniti One продемонстрували два доступних варіанти кермування: традиційну, та футуристичну – за допомогою джойстиків. Про автопілот поки не йдеться.

Інтер’єр автівки – з органічних композитних матеріалів

Вартість Uniti One в базовій комплектації сьогодні становить 14,9 тис. євро. Попередньо замовити електромобіль можна вже зараз на сайті проекту. Придбати готове авто можна буде онлайн і через шведську мережу побутової електроніки MediaMarkt. 

За планами розробників, маленький Uniti One має стати родоначальником нової лінійки великих електромобілів — до п’ятимісних моделей. Отже, далі буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *