Концепт електрокара Peugeot Fractal: 450 км запас ходу, 6,8 с розгін до «сотні»

1 09 2015

Коментарі:

0
 Вересень 1, 2015
 0
Категорія: Новини

На автошоу у Франкфурті, яке відбудеться в другій половині вересня, Peugeot покаже концепт електрокара із назвою Fractal. Цей компактний двомісний автомобіль зі з’ємним дахом позиціонується як «урбан купе». При довжині 3,81 м та ширині 1,77 м Fractal важить лише тону. При цьому має на борту велику літій-іонну батарею (встановлена в підлозі в центральній частині авто), яка гарантує запас ходу до 450 км.

Fractal рухають два електродвигуни на передній і задній осях із сукупною потужністю 335 к.с. Розгін до «сотні» займає лише 6,8 с. Щоби додати авто стабільності на шосе та поліпшити його аеродинаміку, передбачена система зміни дорожнього просвіту зі 110 (місто) до 70 мм (шосе).

Peugeot запевняє, що 80% деталей інтер’єру концепта надруковані на 3D-принтері. Їхній дизайн навіяний матеріалами та поверхнями, які використовуються у студіях звукозапису. Також виробник особливо пишається просунутою саунд-системою авто з компонентами французької фірми Focal. Вона може створювати ілюзію напрямку звуку, а в передачі низьких частот задіяні в тому числі сидіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *