Електробайк Victory візьме участь в перегонах Islе of Man TT

15 05 2015

Коментарі:

0
 Травень 15, 2015
 0
Категорія: Новини

Електричний прототип компанії Victory Motorcycles заявлений для участі в Islе of Man TT. Це знамениті мотоперегони, які відбувають щороку наприкінці травня – початку червня на острові Мен, Великобританія. В Islе of Man TT змагаються бензинові спортивні мотоцикли з двигунами об’ємом 600сс і 1000сс. З 2010 року створено окремий клас Zero TT Challenge для електричних мотоциклів.

Два прототипи Victory виведуть на трасу пілоти Вільям Данлоп та Лі Джонстон. Заїзд електробайків відбудеться 10 червня. Мотоциклам треба буде проїхати петлю Mountain Course довжиною 60,7 км. Рекордсменом кола наразі є британець Джон МакГінес, який на минулорічному TT Zero проїхав Mountain Course за 19 хв 17 сек з середньою швидкістю 187,7 км/год. Він пілотував прототип Mugen Shinden.

Компанія Victory наразі не повідомляє технічних даних свого електробайка. Відомо, що це є вдосконалений серійний мотоцикл Brammo Empulse R (з січня цього року Victory є власником компанії Brammo).

Victory Motorcycles існує з 1997 року як підрозділ американської компанії Polaris Industries – провідного світового виробника снігоходів, квадроциклів та гольф-карів. Victory є другим за виробничими потужністями мотоциклетним брендом США після Harley-Davidson.

Дорожньо-спортивні гонки Isle of Man TT проводяться на британському острові Мен з 1907 року. Їхньою особливістю є використання звичайних доріг в якості спортивної траси. Через відсутність звичних для гоночних треків смуг безпеки перегони вважаються одним з найбільш травматичних у світі. В Isle of Man TT беруть участь як професійні спортсмени, так і любителі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *