Майбутні електровени від Nissan: «швидка» та рефрижератор

26 10 2017

Коментарі:

0
 Жовтень 26, 2017
 0

Нові способи застосування літій-іонних батарей в електромобілях продемонструє компанія Nissan на цьогорічному автосалоні в Токіо.

Повністю електричний мінівен e-NV200 Fridge – рефрижератор – буде створений на базі існуючої моделі e-NV200. Компактний розмір електрокара  спростить паркування в міських умовах, де великим автофургонам часто забороняють зупинятися і розвантажуватись.

Міні-рефрижератор приводиться в рух батареєю 24 кВт⋅год. Другий акумулятор на 12 кВт⋅год встановлений на даху вантажного відсіку – виключно для охолодження продуктів, які перевозить авто.

Японці також створили гібридний концепт-кар «швидкої допомоги» п’ятого покоління – Paramedic Concept, в  якому від літій-іонної батареї (1.6 кВт⋅год) живиться все медичне обладнання. Авто базується на Nissan NV350 Caravan, оснащене 2.5-літровим бензиновим мотором з автоматичною п’ятиступінчастою коробкою передач.  

Такі «швидкі» є надзвичайно корисними для рятування людей у віддалених або зруйнованих районах без електрики, та у важких умовах природних чи техногенних катастроф.

«Концепція нової машини швидкої допомоги базується на успіху попередніх версій, які продавалися виключно в Японії», – зазначають представники Nissan. В ній реалізовані унікальні технічні рішення: інтелектуальна система «монітор кругового огляду», а також спеціальна система для нейтралізації мікробів всередині фургону за допомогою іонів.

У Європі виробник вже зараз пропонує замовити e-NV200 Fridge. Серійну версію медичного мінівену буде представлено в наступному році, він продаватиметься в Японії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *