Електромобіль Volvo побореться за покупців з Tesla Model 3 та Chevy Bolt

23 03 2017

Коментарі:

0
 Березень 23, 2017
 0
Volvo 40.2 Concept

Швецька Volvo має намір створити доступний електромобіль. Трохи світла на майбутню модель пролив президент північноамериканського підрозділу компанії Лекс Керссемакерс.

Авто матиме запас ходу не менш як 250 миль (~ 402 км), ціна на нього буде встановлена між $35-40 тис. Не зважаючи на схильність Volvo до роскоші, така ціна електрокара дозволить йому відібрати чималу частку покупців у Chevrolet Bolt в 2019 р., коли швецька автівка поступить у продаж. На цей час Tesla Model 3 вже постачатиметься по всьому світу, але у перші роки – тим сотням тисяч покупців, які передплатили авто на сайті за останній рік, задовго до початку його виробництва.

Більше ніхто з автовиробників преміум-класу не заявляв про випуск електромобіля з довгим запасом ходу у такому ж ціновому сегменті. Jaguar I-Pace коштуватиме $60 тис, BMW i3 можна купити дешевше за $40 тис – але для цього електрокара дальність поїздки на одному заряді батареї складе лише 200 км.

Майбутній Volvo EV буде створений на базі концепту 40.2, який презентовано у минулому році – тобто, ймовірно, електромобіль буде похідним від наступного покоління седана S40. Також очікується, що Volvo зробить електричний компактний кросовер, що базуватиметься на наступному поколінні XC40. Він, вірогідно, складе конкуренцію запланованому Tesla Model Y.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *