Ілон Маск випустить електричний пікап Tesla

26 02 2016

Коментарі:

0
 Лютий 26, 2016
 0
Категорія: Новини

Ілон Маск випустить електричний пікап Tesla TruckТесла не обмежиться розробкою та виробництвом лише Model S й Model 3, Генеральний директор Тесла Ілон Маск також заціквлений у створенні пікапу. У недавньому інтерв’ю під час фестивалю StartmeupHK в Гонконзі Маск коротко торкнувся можливостей Тесли побудувати електричну вантажівку. «Я гадаю, цілком імовірно, що ми будемо в майбутньому робити вантажівку, це логічно для нас», сказав Маск.
У США протягом 2014-2015 років саме пікапи продавалися найкраще. «Ну як американський автовиробник може не випускати модель із кузовом пікап, якщо такі машини дуже популярні у Штатах із давніх давен!», кажуть з цього приводу прихильники Тесли.
Маск також зберігає оптимізм з приводу кросовера Model 3, продажі якої намічені на кінець березня. «На цю модель ціна нижче. У неї не так багато наворотів, як у Model S або X. Але мета полягає в тому, щоб мати дуже доступний і масовий ринок електричних транспортних засобів», каже Маск. Щодо ціни, то за попередніми даними model 3 коштуватиме на 20% менше, ніж Model S і стартуватиме від $35 тис. Нагадаємо, модель мають представити на Женевському автосалоні на початку березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *