ElectroCars привезе на Plug-In Ukraine легендарний Tesla Roadster

22 05 2019

Коментарі:

0
 Травень 22, 2019
 0
Категорія: Новини, Статті

Рідкісний в Україні Tesla Roadster, розібрані Model S і повно корисної інформації від найкрутіших спеціалістів електромобільної галузі — все це буде на стенді ElectroCars вже зовсім скоро!

24-26 травня відкриється міжнародна виставка електротранспорту і гібридів Plug-In Ukraine.

Вперше на цьому заході ElectroCars покаже одну із перших випущених моделей Tesla – червоний Roadster. Саме такий, як той, що зараз прямує до Марсу. Подібну машину також мають американські актори Джордж Клуні та Мет Деймон. Електромобіль навіть засвітився у фільмі про героя коміксів Залізну людину. Цікаво, що це саме 150-й за порядковим номером Roadster. Тобто його по праву можна вважати одним із перших машин бренду Tesla.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легендарний ЗАЗ і футурстичний “Синхронус” – ТОП-5 українських електромобілів

Крім цього, ElectroCars презентує один із найбажаніших електромобілів у світі Tesla Model S в розрізі. Кожен зможе побачити, як виглядають електродвигуни, акумулятори й інше начиння цієї машини. Можна буде навіть перевірити, яка все це функціонує!

Оскільки компанія ElectroCars поєднує в собі — інфраструктурні й сервісні напрями діяльності, прямо на виставці можна буде придбати картку для зарядки електромобіля в нашій мережі, а також проконсультуватися із будь-якого питання — збільшення обсягу батареї, ремонту різноманітних вузлів, повної заміни елементів живлення тощо.

ElectroCars — компанія з досвідом. Ним ми охоче поділимося із всіма відвідувачами Plug-In Ukraine. Тому саме для них на нашому стенді відбудуться семінари:

– 24 травня пройде семінар, присвячений сервісу електрокарів.

– 25 травня ми розкажемо про кращі транспортні рішення для бізнесу.

– Того ж дня гості виставки зможуть дізнатись про нюанси й правильний підхід при купівлі авто із-за кордону.

А якщо ви хочете взяти в оренду Tesla Roadster то переходьте по посиланню або телефонуйте +38 (044) 338-33-53

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *