ElectroCars страхує електромобілі, замовлені у США

6 06 2018

Коментарі:

0
 Червень 6, 2018
 0
Категорія: Статті

Біля берегів Австралії нещодавно внаслідок шторму із вантажного судна випало 86 контейнерів. У них був товар, який везли до материка. Крім цього, ще 30 контейнерів пошкоджено.
Доставка вантажів океанами на довгі відстані – це завжди великий ризик. Через стихію подібні випадки трапляються ледь не щомісяця, проте не завжди у таких великих масштабах, як цього разу.

Іншою загрозою для вантажу є висока ймовірність його пошкодження під час завантаження або вивантаження у портах. Нерідко великі контейнери зриваються із гачка крану і падають під воду біля борту кораблів. Відповідно мотоцикли, автомобілі чи побутова техніка, що в них, повністю псується. Якщо замовник за неї заплатив, не застрахувавши, лишається ні з чим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ElectroCars везе зі США 400-й електромобіль

Найбільш поширеними випадками у портах є струси контейнерів – коли через незначну помилку оператора крану контейнер із товаром вдаряється об борт корабля чи об різноманітні споруди порту. Після таких ситуацій техніка працює, але її стан вже зовсім не нагадує навіть наближеного до нового – з’являються вм’ятини, подряпини, сколи на пластику та іншого роду дефекти.

Більшість машин, які компанія ElectroCars купує за кордоном, також підлягають високим ризикам. Адже їх завантажують у контейнери в США, потім переміщають на борт корабля і везуть океаном. Далі знову вивантажують у порту й доставляють у Київ. Аби убезпечити себе та клієнта від втрати або псування електромобілів, ElectroCars має правило – страхувати транспортні засоби, які замовляє.

Тому кожен клієнт ElectroCars, що замовив застрахований електромобіль, може бути впевненим – отримає його в у тому стані, в якому бачив на фото.

Замовити авто із США

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *