Автоцентр ElectroCars: усе що потрібно електромобілісту в одному місці

25 05 2017

Коментарі:

0
 Травень 25, 2017
 0

У травні запрацював автоцентр Electrocars – електромобільний простір з повним спектром послуг. Тепер є можливість замовити електрокар “під ключ” чи обрати його у салоні, сертифікувати авто, пройти техогляд та ком’ютерну діагностику і підзарядитися за 30 хвилин в одному місці. Адреса автоцентра – проспект Степан Бандери, 5.

Спільнота ElectroCars трансформується відповідно до змін, що відбуваються на електромобільному ринку України. Ми добре знаємо та розуміємо потреби власника електромобіля, та страхи, з якими стикається водій, вагаючись, чи пересідати на екологічне авто. Серед них, зокрема, технічне обслуговування та доступ до швидкісних станцій. Тож відтепер ми пропонуємо повний спектр послуг для електромобілістів, враховуючи спеціалізований сервіс і сертифіковану станцію швидкісної підзарядки (фастчарджер) європейського виробника Efacec. Таких якісних станцій в Україні лише 7. Один порт заряджає батарею, наприклад, популярного Nissan Leaf на 80% за 30 хвилин. Одночасно можуть заряджатися 2 авто.

Підзарядитися від швидкісної станції до кінця червня можна безкоштовно всім власникам електричних авто (а не тільки нашим клієнтам). Необхідно лише зареєструвати особисту картку з 1 червня у нас в автоцентрі. Безкоштовний доступ до кінця літа 2017 матимуть клієнти ElectroCars.

Нагадаємо, що електромобілі краще заряджати повільним струмом, протягом 6-8 годин. А швидкісна станція – це ваша страховка і важлива опція для жителів великого міста. Щодо сертифікованих домашніх станцій та оптимальних варіантів для бізнесу – тепер в нашому салоні представлені зарядні станції європейського виробника Circontrol, які адекватні за вартістю( від 500$)  та виготовлені в ЄС.

Олександр КРАВЦОВ, співзасновник ElectroCars:

“Зараз ми розуміємо, що без власного СТО та фастчарджера неможливо гарантувати повний сервіс для тих, хто прийняв рішення перейти на електромобіль. 

Дякую команді, яка за два роки дозволила нашому стартапу перейти на наступну фазу розвитку. Дякую клієнтам, які серед багатьох пропозицій купити електромобілі обрали саме нас, як системну команду, яка побудувала прямі поставки з США та інвестує в інфраструктуру для електромобілів. Встановлений європейський сертифікований фастчарджер – наш перший серйозний крок в цьому напрямку.  Далі буде”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *