Компанія ElectroCars придбала ECO CARS

18 10 2017

Коментарі:

0
 Жовтень 18, 2017
 0

Учора компанія ElectroCars офіційно підписала угоду про придбання концептуального автосалону ECO CARS. Після поглинання автосалон продовжить роботу під окремим брендом, а усі клієнти ECO CARS перейдуть на сервісне обслуговування в спеціалізованому СТО для електромобілів та матимуть пільговий тариф для зарядки  на швидкісній станції компанії ElectroCars.

Український електромобільний ринок перестає бути “дитячою пісочницею” – за три роки свого формування минув час “перших” електромобілів, “перших” автосалонів та “перших” зарядних станцій і настав час, коли “першість” має перейти в якість. На початку осені стало відомо про те, що ECO CARS – перший у Києві автосалон електрокарів – виставлено на продаж. Зокрема причиною було зменшення прибутків через посилення конкуренції та проблеми з поставками. Очевидно, в теперішніх умовах для виживання на ринку потрібен контроль над кожним бізнес-етапом імпортування електромобіля в країну.

У вересні Electrocars зареєструвала власну компанію у США – ElectroCars USA LLC, щоб працювати без посередників та мати відповідального співробітника для контролю поставок з 5 портів США. “Купуючи електромобіль у великого гравця, клієнт отримує гарантовані терміни доставки, контроль на кожному етапі, а також сервіс у майбутньому”, – пояснюють у компанії.

ECO CARS належала засновникам компанії BLS, які займаються прокатом автомобілів в Україні з 2007 року. На український ринок електрокарів компанія зайшла у 2015 році й позиціонувалася як один з лідерів сегмента, до моменту продажу компанія реалізувала більше 100 електромобілів, здебільшого у Києві. Концептуальний салон електромобілів під брендом ECO CARS з’явився у лютому 2016 року і став першим у цьому форматі.

“Ми не плануємо докорінно змінювати концепцію цього салону через його зручний формат. Шоу-руми Tesla також знаходяться у великих торгових центрах – це чудова можливість привернути увагу до електромобілів ширшої аудиторії, серед якої завжди знайдеться потенційний покупець”, – зазначив СЕО ElectroCars Олександр КРАВЦОВ.

Поки офіційні дилери вагалися, ринок формувався першими гравцями, які імпортували електрокари з пробігом. Поглинання ЕСО САRS свідчить про те, що ринок зростає, а клієнт потребує якісних послуг і появи системних бізнесів. Серед іншого, компанія ElectroCars, отримавши кліматичний ваучер від ЄБРР на розробку зручної білінгової системи, планує у 2018 році розвивати власну мережу швидкісних станцій, які будуть доступними для усіх власників електрокарів, а дисконт на користування надаватиметься нашим клієнтам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *