Повна статистика за 2015 рік: Nissan Leaf - найпопулярніший електрокар в Україні

1 02 2016

Коментарі:

2
 Лютий 1, 2016
 2
Категорія: Новини

Останні цифри, які ми публікували у листопаді, показали, що офіційно в Україні зафіксували 531 електромобіль. За два останні місяці 2015 року приріст електрокарів склав 37 одиниць.

І тепер в Україні зареєстровано 568 електромобілів. Приріст за рік – 453 “зелених авто”. Річний приріст за 2015 рік склав 393% порівняно з 2014 роком.

Прогнози наших експертів справдилися – за результатами останнього кварталу 2015 року темпи зростання ринку були нижчими, порівняно з 550% зростанням продажів у другому кварталі 2015 року. Водії чекали на скасування ПДВ для електромобілів, яке б відобразилося на кінцевій вартості електроавто для покупця. Проте Верховна Рада скасувала лише ввізне мито, проголосувавши за законопроект №1647. Попри те що депутати проголосували лише за “малі” пільги, менеджери ElectroCras кажуть, що визнання парламентом необхідності використання інновацій на рівні звільнення від ввізного мита спровокувало інформаційну хвилю довкола екологічних авто. І саме це було першим дзвіночком для українських підприємців, які уже розглядають перспективи розвитку власного парку електромобілів та побудову інфраструктури для них як опції для власного бізнесу.

[table id=16 /]

Статистика © ElecrtoCars.com.ua

В офіційних списках МВС все ще попереду Nissan Leaf – за два місяці (з листопада по січень) їх кількість зросла з 348 до 383 штук. Україна не стала виключенням у вподобаннях – світове лідерство з продажів належить саме Nissan Leaf – 201 991 проданий електрокар. Але хтось знайшов під ялинкою Tesla, їх в Україні побільшало на одну одиницю і тепер стало 42. Що ж, з огляду на свята, загальний приріст у 37 електромобілів можна вважати за позитивну тенденцію. Цікаво, що серед популярних серед українців також наступні електрокари – Ford (21 авто), Citroen (20), BIO auto (19), Renaut (18), Smart (5), Peugeot (6). Хоча кількість деяких зареєстрованих електромобілів не вимірюється десятками, різноманіття моделей згодом дасть змогу зробити висновки, які саме марки електромобілів у нас найкраще приживуться.

2 responses on “Повна статистика за 2015 рік: Nissan Leaf – найпопулярніший електрокар в Україні

  1. vadik сказав:

    Це ж разом і нові і імпортовані вживані авто? І якщо якийсь українець іншому українцеві продасть Теслу, вона ж тут не врахується, хоча це формально нова реєстрація?

  2. Олександр сказав:

    Я теж чекав зняття ПДВ, але не дочекавшись купив Ліфа з Українською реєстрацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *