Команда ElectroCars вирушає в марафон Київ - Монте-Карло

28 04 2015

Коментарі:

1
 Квітень 28, 2015
 1
Категорія: Новини

В електромобільному марафоні Київ – Монте-Карло 2015 братиме участь наш екіпаж. Згідно з розкладом електромарафону, старт відбудеться 3 червня о 20:00 з Києва. Ми плануємо проїхати весь маршрут довжиною близько 3000 км, що охоплює 10 країн Європи. Авто, на якому вирушить команда ElectroCars – це Nissan Leaf, найпопулярніший та один з найбільш доступних електрокарів у світі.

Нашою метою є з’єднати електромобілями Європу з Україною, яка, на наше переконання, має потенціал стати одним з лідером європейського електроруху. Звісно, щоби досягти цього, необхідно вивчити досвід тих країн, які вже масово переходять на електротранспорт.

Карта

Протягом поїздки екіпаж ElectroCars буде вести онлайн-щоденник, в якому розповідатиме про електромобільний рух та інфраструктуру десяти країн, через які буде пролягати маршрут марафону. Окрім сайту, вся остання інформація про раллі буде з’являтися на нашій фейсбук-сторінці та офіційному YouTube-каналі. Ми відкриті до співробітництва з усіма бажаючими долучитися до цього марафону, який неодмінно стане потужною інформаційною подією в світі електромобілів.

One response on “Команда ElectroCars вирушає в марафон Київ – Монте-Карло

  1. […] нашої команди в електромобільному марафоні “Київ – Монте-Карло” – […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *