Electrocars розвиватиме інфраструктуру зарядних станцій в Україні за сприяння ЄБРР

22 09 2017

Коментарі:

0
 Вересень 22, 2017
 0

У вересні 2017 р. Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділив шести українським компаніям 160 тис євро на впровадженя енергозберігаючих технологій та заходи, спрямовані на скорочення викидів парникових газів. В числі переможців тендеру ЄБРР – компанія Electrocars, яка отримала грантове фінансування (ваучер) на створення білінгової системи для електрозаправок в Україні.

Разом з партнером – компанією Luxsoft – ми плануємо запустити біллінгову систему для максимально зручного процесу зарядки електромобіля як для власників зарядних станцій, так і для власників електромобілів.

Багато компаній в Україні (кафе, ресторанів, готелів, магазинів, торгово-розважальних та офісних центрів) потенційно зацікавлені у встановленні зарядних станцій. Однак не можуть цього зробити через відсутність єдиної та зручної системи керування станцією, обліку спожитої електроенергії, виставлення рахунків та прийому оплат від клієнтів. Так само і власники електромобілів стикаються з проблемами при використанні існуючих мереж зарядних станцій. Часто необхідно проходити складну процедуру авторизації, для запуску процесу заряджання зателефонувати в колл-центр і так далі.

Наша система буде підтримувати основні платіжні системи (Visa, Mastercard та інші), а також мультитарифність, яка дозволить створювати партнерські програми та карти лояльності. Ми віримо в те, що зі спрощенням процесу підключення та керування зарядними станціями все більше малих, середніх та великих підприємств, а також фізичних осіб встановлюватимуть зарядні станції для електромобілів. Збільшення кількості зарядних станцій призведе до зростання продажів електромобілів, що сприятиме покращення екологічної ситуації в Україні.

Олександр Кравцов, СЕО ElectroCars:

Electrocras спеціалізується на продажі та сервісі електромобілів з 2014 року. Два роки тому ми запускали власне виробництво зарядних станцій, але на тому етапі у компанії не вистачало потужностей для реалізації проекту. Згодом ми встановили біля нашого автоцентру публічний швидкісний чарджер європейського виробника Efasec. Це дало розуміння, що виробляти зарядні станції та будувати інфраструктуру – це два різні бізнеси. І наразі на ринку достатньо пропозицій по зарядних пристроях, а от інфраструктурні рішення так і залишилися сирими. Тож команда ElectroCars вирішила поборотися за свою давню мрію і виграла! Так що зарядних станцій в Україні стане більше, а отже, ми прискоримо перехід країни на інновації, які змінять економіку та збережуть клімат.

Інноваційні ваучери – це інструмент фінансової підтримки українських бізнесів, націлених на покращення та збереження екології. Завдяки цьому інструменту компанії можуть отримати безповоротне фінансування для своїх інноваційних проектів, спрямованих на  провадження або розробку кліматичних технологій задля скорочення викидів парникових газів та зменшення впливу на клімат.

Проект “кліматичних ваучерів” ЄБРР адмініструє і супроводжує українське громадське об’єднання Greencubator.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *