Вiдкрито представництво Electrocars у США

2 10 2017

Коментарі:

0
 Жовтень 2, 2017
 0

Друзi, у вереснi ми отримали лист-пiдтвердження про реєстрацiю компанії ElectroCars USA LLC. Власне представництво в Америці нам потрібно, в першу чергу, для того, щоб особисто супроводжувати кожен етап покупки та доставки, не залежати від посередників. І, звичайно, ми прагнемо розширити коло покупців екологічних автівок. Тому зараз почали розвивати справу у США. А до кінця року плануємо зробити ще декілька важливих кроків і відкрити більше можливостей для інвесторів та клієнтів.

Олександр Кравцов, директор  ElectroCars:

Ще рік тому, коли у нас накопичився досвід власних закупок електрокарів в Штатах, закралася думка якщо ми можемо знайти найдешевші автівки гуртом на американському ринку, чому б не продавати їх платоспроможним американцям в роздріб?

Те, що в США таки є електромобілі (про гібриди я не говорю), можна побачити хіба що в заторах Лос-Анджелеса, коли “Тесли” періодично пролітають у вільній лівій смузі (carpools), де їм дозволено рухатися як екологічним авто. Доказом моїх слів може слугувати статистика продаж електромобілів відносно ДВЗ-автівок в США – електрокари ледь перевалюють 1%. Тобто ринок електрокарів навіть в Каліфорнії знаходиться на етапі ранніх послідовників, які ідуть за Ілоном Маском як за Мойсеєм.  

Аналітика говорить, що об’єм вторинного авторинку в США – порядку 700 млн доларів щороку. Чому б бізнесменам-українцям не відкусити шматочок з цього пирога, зосередившись на ніші, яку ми вже три роки довбаємо – на електрокарах? Наш настрій – develop Ukraine, trade globally.

Для українського клієнта наш проект в Америці – це гарантія конторолю на кожному етапі від покупки до доставки, а для інвестора- зменшення ризиків.

Додамо, що автоцентр Electrocars в Києві стабільно працює і є перспективним, враховуючи зростання ринку 165% на рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *