Філія ElectroCars в Одесі вже приймає замовлення

25 08 2018

Коментарі:

0
 Серпень 25, 2018
 0
Категорія: Новини, Статті

В Одесі почала працювати філія компанії ElectroCars. Її відкрили у центрі міста – на вул. Рішельєвська, 33. Саме тут можна купувати всі електромобілі, як і в Києві, – від популярного Nissan Leaf до найновішого американського серійного електрокара Tesla Model 3. У покупців буде можливість придбати нові та вживані машини, залежно від потреби.

“Всі наші електрокари проходять через Одесу. Ми будемо раді, якщо частина з них залишаться в цьому місті.  В Одесі — порт, розвинений бізнес, тому й ринок електромобілів є доволі насиченим.  І ми не боїмося на нього зайти. Навіть більше —  ми готові  запропонувати одеські ціни на машини, які можуть бути нижчими за київські чи вінницькі”, – говорить засновник компанії  ElectroCars Олександр Кравцов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Маріуполі запрацював салон ElectroCars

Крім цього,  філія в Одесі надає послугу доставки авто під замовлення із-за кордону із бензиновими і дизельними двигунами. У наш новий офіс вже можна телефонувати й замовляти машини, достатньо набрати цей номер 067 457-27-23.

Нагадаємо, У Києві скоро з’явиться сучасний центр технічного обслуговування і ремонту для електромобілів TopTeslaService. Його будівництво зараз триває на просп. Степана Бандери.

Як ми повідомляли раніше, у липні компанія ElectroCars відкрила партнерський салон в Маріуполі Донецької області. Це третій салон партнерів компанії. Ще два – У Вінниці та Дніпрі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *