27-28 червня відбудеться фестиваль Make It Show. Ми серед учасників

25 06 2015

Коментарі:

0
 Червень 25, 2015
 0
Категорія: Новини

ElectroCars візьме участь в фестивалі Make It Show, що відбудеться 27-28 червня на території київського арт-заводу «Платформа». Наш стенд можна буде знайти неподалік від входу поряд з іншими електрокарами.

Власне, головною дійовою особою стенду буде Nissan Leaf – той самий, який успішно проїхав електромарафон «Київ – Монте-Карло». Пілоти нашого електрокара-рекордсмена розповідатимуть усім бажаючим про те, як на подібному авто з’їздити за 3000 км в Європу та успішно повернутися назад. Також ми будемо роздавати сертифікати на безкоштовний тест-драйв електрокара. За що саме – поки сюрприз.

ef13d28c0f

Наш стенд на плані фестивалю

За задумом організатори події, Make It Show – це фестиваль для активних людей, захоплених наукою, сучасним мистецтвом, новими технологіями, модою, музикою та всім, що робить світ яскравим, соковитим та справжнім. В програмі фестивалю – лекції, майстер-класи, виступи музикантів, спортивні та ігрові події.

Учасники, а їх близько сотні, поділені на групи: Science, Tech, Art, Eco, Fashion, Food. Вхідний квиток на два дні фестивалю коштує 120 грн, придбати його можна на сайті організаторів. Адреса арт-заводу «Платформа» – Київ, вул. Біломорська, 1 (поблизу ст. метро «Лісова»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *