Ілон Маск не проти побудувати в Україні резервне сховище енергії – за ціною австралійського проекту

14 03 2017

Коментарі:

0
 Березень 14, 2017
 0

Як відомо, Ілон Маск активно спілкується зі своїми підписниками у соцмережі Twitter. Саме там його спитали про можливість побудови в Україні сховища енергії на 100 МВт*год. Засновник Tesla і SpaceX відповів позитивно:

«Звичайно. Просто ознайомтеся з моїм попереднім твітом про ціну (250 доларів за кВт*год на рівні пакета). Сайт буде скоро оновлено, тому є повна прозорість», – написав, зокрема, винахідник.

Нагадаємо, на минулому тижні Маск заявив, що готовий за 100 днів збудувати в південній Австралії резервне сховище енергії на 100 мегаватт годин, щоб допомогти подолати енергетичну кризу у регіоні. Вартість проекту вказана вище, але, якщо американська компанія не вкладеться у стоденний термін, то віддасть австралійцям сховище безкоштовно.

Допис Маска зацікавив представників української влади. З офіційного акаунту України новатор отримав пропозицію від президента та голови кабміну нашої країни: «Давайте займатися енергоефективним бізнесом і робити майбутнє зеленішим», – сказано в повідомленні.

Гройсман також запропонував Маску зробити Україну тестовим майданчиком для інновацій. «Давайте обговоримо це детальніше», – додав прем’єр.

На жаль, Ілон не конкретизував своїх намірів відносно нашої країни. Отже, його коментар міг стосуватися будь-якої країни: очевидно, прайс однаковий для всіх. Подивимось на подальші дії уряду щодо співпраці з американцем у цьому напрямку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *