Ілон Маск відчинив двері #gigafactory

27 07 2016

Коментарі:

0
 Липень 27, 2016
 0
Категорія: Новини

 

У вівторок журналісти першими оцінили масштаби заводу зі створення акумуляторних батарей для електромобілів та будинків – Gigafactory.

У 2014 році компанія придбала 4 квадратних кілометри пустелі біля міста Ріно, штат  Невада, США.  За два роки площа розрахована під Tesla Gigafactory зросла у декілька разів, нині вона становить майже 93 гектари. Хоча будівництво триває, після його завершення Gigafactory стане однією з найбільших будівель у світі.

32BED68800000578-3519419-image-a-2_1459532155044

Цей проект Теsla Motors у пустелі Невади за планом візіонера Ілона Маска дозволить збільшити виготовлення літій-іонних акумуляторів у світі вдвічі. Створення менших, дешевших елементів таких батарей стартуватиме пізніше цього року. Запуск Gigafactory критичний для реалізації амбітних цілей Tesla до 2018 вийти на показник у 500 000 виготовлених електромобілів на рік. А досягнення такої мети виведе компанію у світові лідери з виробництва доступних електромобілів і забезпечить їй стабільне фінансове майбутнє.

“Завод має більший інноваційний потенціал ніж продукт, який вироблятиметься на ньому”, – сказав Ілон Маск під час прес-конференції.

На інноваційному заводі вже збирають Tesla Powerwall та PowerPack, використовуючи елементи виготовлені Panasonic. Як відомо, японський електронний гігант став партнером Tesla у реалізації 5-мільярдного проекту Gigafactory, зокрема, надавши обладнання для виготовлення акумуляторних батарей.

Ілон Маск зазначив, що завод зможе кількісно виробляти стільки ж літій-іонних батарей, як було випущено загалом у світі у 2013 році, коли потужності  фунціонуватимуть на повну. Згідно оголошених планів  – це станеться у 2020 році. Подолавши цей  етап, Tesla зможе зміцнити свої позиції на ринку, де нині панують азіатські компанії, які забезпечують електромобільні програми європейських та американських виробників.

Першими виготовлятимуться батареї саме для очікуваної Tesla Model 3. Створення доступної і масової моделі є пріоритетним для фінансового успіху компанії –  після того як було здійснено більше 400 000 замовлень на презентовану навесні Model 3.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *