Ілон Маск обіцяє четверте покоління Tesla – найбільш доступне

27 04 2016

Коментарі:

0
 Квітень 27, 2016
 0

Голова компанії Tesla, яка нещодавно запустила передплату на свою нову модель Tesla Model 3 за $35 тис, вперше заявив, що планує випуск іще дешевшого електромобіля.

Натяк прозвучав на 12-й хвилині в його бесіді з норвезьким міністром транспорту і комунікацій на конференції Future Transport Solutions. Ось що він сказав:

«Я дуже радий, що можу виготовляти автомобілі, які більшість людей може собі дозволити. Але автомобілі майбутнього будуть іще доступнішими. Model 3 розроблена таким чином, що приблизно половина людей зможуть її собі дозволити. Та потім, з четвертим поколінням, з невеликими автомобілями, ми в решті решт опинимося в ситуації, коли кожен зможе дозволити собі електромобіль».

Бізнес-план Tesla завжди містив трирівневу стратегію: від спорткара Tesla Roadster, через седан преміум-класу Model S (і подібного до неї кросоверу Model X), до порівняно доступної Model 3, що знаходиться у так званому «малому преміум-класі» і буде доступна з кінця 2017 року. Так виглядала його дорожна карта до 2015 року:

2015-roadmap

Model 3 вже забронювали 400 тисяч людей в усьому світі, із них 11 українців. А проте ціна автомобіля у $35 тис лишається досить високою.

Наразі для Маска першочерговим є завдання поставки клієнтам замовленої Model 3, а також спорудження фабрики акумуляторів під назвою Gigafactory. Тому четверте покоління – це справа неблизька. Але, як бачимо, зупинятися на нинішніх планах підприємець не збирається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *