Презентували першу українську електровантажівку "Богдан"

22 11 2018

Коментарі:

0
 Листопад 22, 2018
 0
Категорія: Новини, Статті

Українська компанія “Богдан” вироблятиме електричні вантажівки. Першу таку презентували сьогодні в Луцьку на “Автоскладальному заводі №1”.  Її використовуватимуть для механізованого завантаження твердих побутових відходів у містах Європейського Союзу.

Нова ERCV27 отримала схвальні відгуки у данського замовника  Banke Electromotive. Зараз проходить сертифікація машини в Данії. Після цього їх почнуть серійно випускати.

«Ця електрична техніка відповідає сучасним технічним стандартам і виготовлена ​​відповідно до європейських екологічних норм. Як відомо, з 2025 року в містах Євросоюзу планують заборонити рух автомобілів з дизельними двигунами. Тому виробництво таких вантажівок не просто перспективне напрямком, але і необхідність в умовах нового ринку », – кажуть в прес-службі “Богдана”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЕlectroСars розширює мережу: ми встановили ще одну швидкісну зарядку

Низька кабіна електровантажівки виготовлена в стилістиці Mercedes-Benz Iconic зі зсувними дверима і системою відеоогляду. Кабіна оснащена вентиляцією, системою опалення і кондиціонером. Шасі призначене  для роботи в місті. Це забезпечують дві поворотні вісі: передня і задня. Вони скорочують радіус розвороту.

Електровантажівка ERCV27 розганяється до 80 км/год. Її  можна навантажити до 27 тонн. Запас ходу машини – 220 км, а ресурс   експлуатації – 12 років. Зарядити акумулятори можна на швидкісній зарядці за 30 хвилин. Автомобіль оснащено батареєю ємністю 220 кВт/год.

Нагадаємо, влітку «Богдан» уклав договір з Banke про розробку моделі конструкції вантажного автомобіля і виготовлення вантажівок. Домовилися про поставку 15 таких моделей.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *