Електромобільні змагання Женевськогого автошоу

15 03 2017

Коментарі:

0
 Березень 15, 2017
 0

Електромобільні змагання Женевськогого автошоу

Березень почався з однієї з головних автомобільних виставок року – міжнародного автошоу в Женеві. Звичайно, на події були представлені екологічні новинки або їхнє бачення від більшості ключових брендів. Японські автовиробники  Toyota і Nissan змагаються з європейськими брендами BMW, Jaguar та Volkswagen – хто «зеленіший». 

Оновлений Nissan Leaf з запасом ходу 200 км ринок побачить у вересні, модель з’явиться у продажу до кінця року. А поки що альянс Renault Nissan шокував публіку хечбеком Renault Zoe E-Sport. Оснащений двома батареями сумарно на 41 кВт*год для пробігу 400 км на одному заряді, концепт-кар має 2 електромотори потужністю 460 кінських сил. До 100 км/год розганяється лише за 3,2 секунди. На жаль, в Renault поки що нічого не кажуть про перспективи виробництва цього дива.

Toyota продемонструвала на автосалоні електромобіль майбутнього – тримісний  i-Tril, випуск якого намічено на 2030 р. Авангардний концепт з дверима, що піднімаються вверх, призначений для міської їзди і буде повністю автономним. Запас ходу – 200 км. Авто матиме дуже малий діаметр розвороту – 8 м, і при поворотах зможе кренитись, як мотоцикл.

Представники японського бренду розповіли про успіх своїх гібридних автівок, доля яких у продажах компанії в Європі склала 32% у 2016 році. Практично кожна третя продана в ЄС автівка Toyota була гібридною. Мета компанії  – до 2020 року довести долю гібридів у своєму виробництві до 50%.

carbuzz.com

(c) The Sentinel

Елітний Porsche витратить $1.1 млрд на виробництво Mission E – своєї першої моделі з електродвигуном. Як очікується, вона з’явиться на ринку до 2020 р. Крім того, Porsche задумав випуск електричної версії свого компактного SUV  Macan та гібридної версії культового спорткара 911.

Volkswagen, якому, за результатами минулого року, Toyota поступилась званням світового автовиробника №1, після дизельного скандалу зробив рішучий поворот в бік електричного транспорту. До 2025 року німецький автогігант планує випустити 30 нових моделей електрокарів.

Volkswagen також не обходить увагою автопілот. Концепт футуристичного шатлу Sedric був представлений у Женеві як попередник самокерованих авто німецького концерна. Авто не має педалей і керма, як і місця для водія загалом – за задумом, воно пересуватиметься тільки в автономному режимі, а місця для чотирьох пасажирів розташовані навпроти один одного. Керування таким безпілотним таксі відбуватиметься через спеціальний брелок (виклик таксі), а з моменту посадки – за допомогою голосових команд.

Jaguar, яким володіє індійська Tata Motor, представила на Женевському автосалоні концепт SUV I-Pace – першої електричної моделі цього елітного бренду. Світові продажі Jaguar I-Pace почнуться вже у 2018 р. Модель розрахована на швидку підзарядку, розганятиметься до «сотні» за 4 секунди і може проїхати на одному заряді батареї до 500 км. Для виробництва SUV будуть задіяні потужності компанії у Великобританії та Австрії.

2018 Jaguar I-Pace Concept

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *