Електромобіль Toyota i-Road будуть випробовувати каршерінгом

26 02 2015

Коментарі:

0
 Лютий 26, 2015
 0
Категорія: Новини

Концепт Toyota i-Road, про який ми писали раніше, з’явиться на дорогах загального користування вже у квітні цього року. Цей триколісний електричний мікрокар буде задіяний у якості експерименту в автопарку компанії Park24, що займається каршерінгом. Кілька Toyota i-Road можна буде побачити поки лише в центральних районах Токіо.

Програма стартує 10 квітня і триватиме до кінця вересня поточного року. Кожний бажаючий зможе короткочасно орендувати цей електрокар в одній з п’яти точок Park24 в центрі міста і залишити його в іншій точці. Вартість послуги – близько $3,5 за 15 хвилин, максимальна тривалість оренди – 2,5 години.

toyota7-1

Концепт Toyota i-Road – це еспериментальний екологічно чистий транспортний засіб, що поєднує комфорт автомобіля з маневреністю скутера. Легкий і компактний (300 кг ваги, 870 мм ширини), він може взяти на борт водія і пасажира позаду себе. i-Road рухають два електромотори, розганяючи його до максимальних 60 км/год. Запас ходу становить 50 км.

Головною перевагою i-Road порівняно з аналогічним за розміром і характеристиками Renault Twizy є формула «два колеса попереду, одна ззаду». Керовані електронікою передні колеса можуть синхронно нахилятися при проходженні поворотів, як у мотоцикла чи скутера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *