Електромобілів в Україні стало майже удвічі більше за 5 місяців - ІНФОГРАФІКА

6 07 2016

Коментарі:

0
 Липень 6, 2016
 0
2014 Tesla Model S
Категорія: Новини

Темпи зростання електромобільного ринку продовжують зашкалювати. В Україну за січень-травень 2016 року було ввезено 822 електромобілі, а це на 12,5% більше, ніж за весь минулий рік. Про це свідчать дані Державної фіскальної служби, які має Electrocars.

В цілому за цей період кількість розмитнених електричних авто збільшилися на 90,8%: з 905 до 1727 штук.

Це не статистика реєстрації авто, яку ми наводили раніше. До неї потрапили, в тому числі, поки що не продані електромобілі, окрім того, у ній нема переобладнаних в Україні авто. Проте у Міністерстві внутрішніх справ наразі відмовляють у наданні статистики, яка була доступна раніше.

З тих самих причин ми не можемо навести дані про популярні моделі електричних авто. Хоча експерти Electrocars констатують, що, як і раніше, на першому місці з великим відривом залишається Nissan Leaf.

“Без додаткових пільг і з тим хоча й неоднозначним, але зменшенням акцизів на авто з двигунами внутрішнього згоряння, темпи зростання в цьому році залишаться незмінними. За весь 2016 рік ввезуть не більше 2000 електромобілів. І на кінець року нашими дорогами їздитиме близько 2500 авто на електротязі”, – прогнозує CEO Electrocars Олександр Кравцов.

У ДФС зазначають, що, окрім того, за січень травень до України було ввезено 7 “інших легкових автомобілів з електричними двигунами” (на відміну від автомобілів тільки з електричними двигунами). Вочевидь, маються на увазі під’єднуванні гібриди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *