Електромобільна шведська сім'я. Як розшарити точку зарядки за принципом Airbnb

22 06 2016

Коментарі:

0
 Червень 22, 2016
 0

Недавнє опитування, проведене Renault, показало, що 60% шведських водіїв хотіли б бачити більше електромобілів на дорогах. При цьому вони впевнені, що нестача точок зарядки є основною перешкодою для поширення таких транспортних засобів.

У відповідь на ці висновки, Renault створила ініціативу під назвою Elbnb: соціальну платформу обміну інформацією, яка дозволяє шведам надавати одне одному доступ до домашніх зарядних станцій. (Назва складається з часток Elbil – шведське слово на позначення електромобіля, і Airbnb – популярного сервісу з короткострокової оренди приміщень).

Користувачі Elbnb – власники приватних зарядок або навіть звичайних електричних розеток – можуть позначати на карті свої будинки чи офіси. Абоненти можуть використовувати мобільний додаток, щоб знайти на карті зарядки, погодити з власниками час зупинки і можливу грошову компенсацію.

Хоча Elbnb спонсорується Renault, він відкритий для водіїв усіх під’єднуваних транспортних засобів. Служба збирає дані про місця зарядки, а також співпрацює з картою громадських зарядних пристроїв uppladdning.nu.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *