Продажі електрокарів у світі: рекорд Tesla, прорив Fiat, перемога Nissan

6 04 2015

Коментарі:

0
 Квітень 6, 2015
 0
Категорія: Новини

Результати продажів електромобілів та під’єднуваних гібридів першого кварталу 2015 року можуть записати собі в актив як мінімум три компанії: Tesla, Fiat і Nissan. Наразі оприлюднена статистика лише по деяких ринках, зокрема, США, які займають понад 40% світового електроринку.

Tesla виявилася найбільш оперативною і прозвітували про результати продажів у світі: рекордні 10 030 авто за перший квартал. Це на 55% більше за аналогічний період минулого року. На ринку США Tesla також демонструє чудовий результат, випереджаючи Nissan Leaf: 4511 проданих електрокарів проти 4085. В компанії прогнозують, що до кінця року продадуть 55 000 автомобілів – на 74% вище, ніж минулого року.

Агресивний маркетинг Fiat дозволив італійцям здійснити прорив у продажах електричної версії своєї моделі 500. В березні компанія продала в США 1310 авто – порівняйте з 1546 штук за весь квартал! На даний момент цей італійський електрокар продається значно краще за багаторічний американський бестселер Chevrolet Volt, який в березні знайшов лише 639 власників в США.

Chevy потерпає також від нападок свого давнього конкурента Nissan Leaf. Вперше за всю історію продажів цих автомобілів японець випередив на ринку США американця: 76 407 електрокарів проти 75 231 під’єднуваного гібрида. Ймовірно, причина полягає в тому, що незабаром має вийти на ринок друге, значно покращене покоління Chevrolet Volt. Покупці просто чекають оновлення і не поспішають ставати власниками морально застарілої моделі.

Загальносвітові результати продажів першого кварталу наразі не оприлюднені, але після двох місяців намітилася цікава тенденція. Китайський виробник BYD з під’єднуваним гібридом Qin вийшов на четверте місце, поступившись лише Nissan Leaf, Mitsubishi Outlander PHEV і Tesla Model S. Загалом станом на перші два місяці 2015 року китайці обіймають 9% світового ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *