В березні у Києві відбудеться міжнародний саміт EVIM щодо розвитку електромобільної галузі

9 02 2017

Коментарі:

0
 Лютий 9, 2017
 0

29-31 березня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» пройде Міжнародний саміт EVIM EastEurope – 2017. Це східноєвропейська подія у рамках EVIM (Electric Vehicle and Infrastructure Meeting – зустріч з питань електричних транспортних засобів та інфраструктури).

Саміт EVIM є платформою, яка об’єднує електричний транспорт, відновлювальну енергетику, сталу інфраструктуру (зарядні станції, СТО тощо) та архітектуру.

До участі в заході запрошуються представники бізнесу, уряду та місцевого самоврядування, міжнародних організацій, бізнес-асоціацій, торговельних палат, преси, науки та освіти, соціальних ініціатив, культури та мистецтва – так чи інакше пов’язаних з електромобілями. Представники різних галузей і  компаній зустрінуться на саміті, щоб поширити досвід, підтримати прогресивні технології та найкращі практики, розробити нове спільне бачення та політику на весь наступний рік.

В програмі заходу – виступи, панельні дискусії, професійна комунікація та нетворкінг, презентації стартапів і наукових досягнень.

Організатор саміта: GreenClinic LifeScience Global (Estonia). Більше інформації: www.evim.greenclinicglobal.com, http://www.buildexpo.kiev.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *