Комунікатор на колесах. У Faraday Future натякнули, яким буде найтаємничіший електрокар - ВІДЕО

2 12 2015

Коментарі:

0
 Грудень 2, 2015
 0
Faraday Future

Категорія: Новини

Розробники моделі Faraday Future обіцяють оприлюднити її концепт 4 січня, на Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі. Це авто позиціонується, як головний конкурент Tesla з 2017 року.

До останнього часу компанія створювала завісу таємничості довкола свого проекту. Вона постила у своєму інстаграмі абстрактні фото з олівцями, і натякала, що електромобіль Faraday Future буде мати абсолютно нові, несподівані для класичних авто функції.

Однак днями віце-президент компанії Нік Семпсон нещодавно дав інтерв’ю виданню Verge, де оприлюднив деякі подробиці майбутнього концепту. Основні його посили:

– Автомобіль, що дозволяє комунікувати зі світом;

– Автомобіль, що відгадує бажання пасажирів;

– Автомобіль як сервіс, а не товар.

 

Ось цитати з цього інтерв’ю:

"Троє людей сидять в офісі, обговорюють майбутнє автомобілів, обговорюють, якою буде мобільність людей у майбутньому. Вісімнадцять місяців потому понад 400 людей з усього світу працюють над втіленням їхніх ідей".
"Багато людей дивляться на Tesla і думають, що ця компанія зробила все не так, як у традиційній автомобільній промисловості. І це правда. Але є й інші підходи, які ми можемо залучити. Ми звернулися до аерокосмічної промисловості, до промисловості медичних приладів, до інтернет-технологій. Ми зібрали разом людей з різноманітними навичками, які могли б створити новий і незвичайний продукт". 

Нік Семпсон

"Щойно ви сідаєте до вашого автомобіля, ви частково втрачаєте контакт зі світом. Сьогоднішні автомобілі не можуть задовольнити потреби сучасних людей, не кажучи вже про майбутні покоління. Діти завтрашнього дня бажатимуть лишатися підключеними весь час".
"Якщо я планую свою поїздку, автомобіль повинен знати місця, які хочу відвідати по дорозі, адже він знає мої уподобання. Автомобіль повинен відгадувати мої бажання, і не тільки мої, як власника або користувача, але й усіх людей, які їдуть зі мною. Перебування в машині має бути соціальною дією".
"Вам не доведеться купувати один компромісний автомобіль, ви зможете просто використовувати найбільш відповідні моделі, коли вам це буде потрібно. Щось на зразок абонентського обслуговування. За принципом Uber (американський мобільний додаток для пошуку авто), ви зможете орендувати в міру необхідності спеціалізовані транспортні засоби».

Нагадаємо, раніше Faraday оголосила, що планує вкласти $1 млрд у завод на території США, щоб почати виготовляти автомобілі до 2017 року. Компанія обирає між Каліфорнією, Джорджією, Луїзіаною і Невадою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *