Швидкісна станція тепер працює 24/7

1 11 2017

Коментарі:

0
 Листопад 1, 2017
 0

Друзі! З 1-го листопада швидкісна станція біля автоцентру ElectroCars має цілодобовий доступ. Підключення та оплата виключно через мобільний додаток OnCharge (завантажуйте з  App Store та Google Play).

Влітку ми встановили сертифіковану європейську станцію Efacec біля власного автоцентру (проспект Степана Бандери,5) для підзарядки авто за 30 хвилин і зробили її ПЕРШИМ ПУБЛІЧНИМ чарджером, тобто вона працює для всіх власників електромобілів, а не лише клієнтів автоцентру.

Протягом літа діяв пільговий період, і заряджити електрокар можна було безкоштовно. З 1 вересня фастчарджер під’єднали до білінгової системи, у наступні два місяці ми запустили тарифікацію у тестовому режимі.

Тепер ми зробили станцію максимально доступною 24/7, щоб власник електричного авто міг не прив’язуватися до робочих годин нашого центру чи СТО, а мав нагоду зарядится за півгодини, саме коли йому необхідно.

ElectroCars планує розвивати мережу швидкісних станцій, тому ми прагнемо максимально спростити доступ до нашої зарядної станції вам необхідно лише завантажти застосунок OnCharge, щоб під’єднатися до зарядки та оплатити послугу.

Наразі діє внутрішній тариф для наших клієнтів та загальний тариф 5,50 грн/кВтгод для всіх власників електричних авто.

Деталі щодо тарифів та акцій на my.electrocars.ua.

Фастчарджер Efacec це мультистандартна зарядна станція з підтримкою режимів прискореного заряду за стандартом CHAdeMO (для електрокарів японського виробництва), Combo Charge System T2 (авто європейського виробництва, Tesla для європейського ринку) і зі змінною трифазною напругою (для електромобілів з вбудованим зарядним пристроєм змінного струму). Потужності станції дозволяють за 30 хвилин зарядити на 80% навіть два електричні авто одночасно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *