Найшвидший спортивний електрокар вийде під легендарним брендом 1907 року: Detroit Electric

2 11 2015

Коментарі:

0
 Листопад 2, 2015
 0
SP:01 Detroit Electric

У світ повертається одне з найстаріших імен в автомобільному бізнесі: компанія Detroit Electric презентує найшвидший у світі двомісний спортивний електромобіль. Як повідомляє Digitaltrends.com, перше авто призначається для клієнта в Китаї, і має бути доставлене замовникові протягом декількох тижнів.

Detroit Electric модель 1914 року

Detroit Electric моделі 1914 року

Попередньо компанія заявляла, що ціна SP:01 стартуватиме з $135 тис, і виробництво буде спершу обмежене 999 одиницями. Нинішня ціна не оприлюднюється.

Як і Tesla Roadster, SP:01 створений на основі спортивного автомобіля Lotus Elise. У корпусі з вуглецевого волокна – алюмінієве шасі і електродвигун на 285 кінських сил, або 210 кВт. Новинка може розігнатися до 100 км/год з нуля лише за 3,9 секунди, а також досягати максимальної швидкості 249 км/год.

SP:01 Detroit Electric

Виробництво SP:01

Вважається, що акумулятор SP:01 має найвищу енергетичну щільність з усіх автомобільних акумуляторів у світі. Машину оснащено програмним забезпеченням, що діє в ОС Android. Воно, зокрема, дозволяє користувачам шукати найближчі пункти підзарядки. У авто також буде пульт дистанційного керування з технологією GSM, яка дозволятиме знайти автомобіль на парковці, включити систему клімат-контролю і перевірити рівень заряду.

SP:01 Detroit Electric

Іще одна з “родзинок”, нетипових для електрокарів:  виробник буде пропонувати кілька варіантів передачі. Окрім стандартної одноступінчастої автоматичної коробки, можна буде також замовити двохступінчасту автоматичну і шестиступінчасту механічну.

SP:01 Detroit Electric

Свій перший автомобіль Detroit Electric випустив 1907 року. Електричні авто швидко стали дуже популярними через їхню відносну простоту використання, і до 1912 року компанія випустила 13 тис. машин. Але згодом зростання цін на матеріали (наприклад, мідь та свинець) і обвал фондового ринку завдали смертельного удару по компанії, і 1939 року вона збанкрутувала.

Old logo Detroit Electric

Давнє лого Detroit Electric

Тільки 2008 року права на назву Detroit Electric були придбані декількома колишніми керівниками британської компанії Lotus. Один із них, Альберт Лам, очолив її, і спершу планував використати цей бренд для будівництва автомобільних автосалонів у США. Але наразі, схоже, продукція Detroit Electric навіть не буде продаватися у Новому світі.

Лише глобальна штаб-квартира виробника, як і багато десятиліть тому, базується в детройтській Fisher Building. Виробництво здійснюється у Великобританії, а відділ продажу і маркетингу розташований у Нідерландах.

Detroit Electric вже створила мережу дистриб’юторів від Ісландії та Норвегії до Азербайджану, Південної Кореї, Китаю та Південної Африки. Оголосити ціни для Європи та Азії компанія планує найближчим часом. Проте у США продажів поки не очікується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *