Перша публічна швидкісна станція для усіх власників електромобілів

19 06 2017

Коментарі:

0
 Червень 19, 2017
 0

Протягом червня отримайте клубну карту нашого автоцентру Electrocars і заряджайте електромобілі БЕЗКОШТОВНО. Компанія Electrocars встановила сертифіковану європейську станцію Efacec біля власного автоцентру (проспект Степана Бандери, 5) для підзарядки авто за 30 хвилин і зробила її ПЕРШИМ ПУБЛІЧНИМ фастчарджером – тобто вона працює для всіх власників електромобілів, а не лише наших клієнтів.

Фастчарджер в автоцентрі Electrocars – це перша станція в Україні, яка була під’єднана до Хмарного сервісу (OnCharge – made in Ukraine) який працює з зарядними станціями по протоколу ОСРР (Open Charge Point Protocol). Цей протокол використовується для організації зв’язку між зарядними станціями електротранспорту різних виробників. Зарядні станції з OCPP дають змогу користувачу в режимі реального часу відслідковувати доступність та резервувати зарядну станцію чи будь-який з її портів, а оператору станції – дистанційно вмикати та вимикати подачу електроенергіі, отримувати статистику і багато іншого.

Хто може скористатися послугою?

Головне – доступ до швидкісної станції мають усі власники електромобілів. Зараз зарядка працює БЕЗКОШТОВНО. Необхідно лише зареєструвати особисту картку до кінця червня у нас в автоцентрі.  Усім, хто встигне отримати картки протягом акційного періоду (до кінця червня), автоцентр дарує дисконт на послуги у сертифікованому СТО ElectroCars.

Як зареєструвати картку?

Ви можете попередньо забронювати картку, зателефонувавши за контактними номером +38 073 051 88 05, чи заповнити анкету на цьому сайті і отримати вашу картку у зручний час. Також можете заповнити анкету в автоцентрі і отримати карту миттєво.

Що дає картка Electrocars?

Зарядна станція Efacec має інноваційні фішки, зокрема, можливість авторизувати користувачів за картами RFID. Заряджаючись від швидкісної станції в нашому автоцентрі ви накопичуєте бонуси та знижки на персональній картці.

В Україні вже працюють швидкісні станції цього європейського виробника, проте доступ до них обмежений. Фастчарджер в автоцентрі Electrocars – перша така станція з вільним доступом. Ми випустили картки для того, щоб власник електромобіля міг користуватися бонусами та дисконтами, які наша компанія впровадить згодом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Заявка на картку доступу

×