Перший електромобіль на сонячних панелях надійде у продаж у 2019 році

28 07 2017

Коментарі:

0
 Липень 28, 2017
 0

Стартап Sono Motors з Німеччини оголосив про перше у світі серійне виробництво автомобіля, який рухається від енергії сонця, представивши його прототип під назвою Sion (Сйон). Поставки очікуються вже у 2019 році.

На корпусі автівки вбудовано 330 сонячних панелей. Електроенергії, яку вони виробляють, достатньо для проїзду до 30 км. Крім того, батарея, що заряджається від мережі, забезпечує автомобілю 250 км запасу ходу.

330 вбудованих сонячних панелей забезпечать проїзд 30 км

Як відзначає InsideEV`s, це ще не повноцінне «сонячне» авто – але половина шляху до нього.

Sion розробили троє підприємців з Мюнхену: Лорін, Навіна та Йона. Вони провели 3 роки в розробках, створенні та тестуванні прототипа в гаражі Лоріна, з метою вивести на ринок електромобіль, доступний для всіх.

В липні минулого року вони запустили Sono Motors, разом з кампанією по збору коштів на створення пари прототипів для показів та тест-драйвів. Краудфандінг мав успіх – в результаті винахідники зібрали більше € 600 000 та 1100 попередніх замовлень.

Дебют електромобіля Sion, що живиться від сонця

Почавши з розробки двох модифікацій Sion, підприємці зупинилися на одній з них, з більшим запасом ходу. Для збереження витрат на виробництво, в салоні вирішили зробити 5 місць – замість 6-ти, які планувалися в початковій концепції.

€ 16 000 – такою є орієнтовна ціна електрокара, за виключенням вартості батареї на 30 кВт.год (ще € 4000).  Акумулятор можна буде купити одразу, або взяти у лізінг.

Перші випробування електромобіля, що живиться від сонця, почнуться в наступному році.

З інших «цікавинок» – двонаправлене заряджання: за необхідності електромобіль може перетворюватись у мобільну електростанцію потужністю до 2,7 кВт. Також в салоні авто фільтрацію повітря забезпечуватиме спеціальний мох. Опціонально покупцям також буде запропонований причеп для перевезення до 750 кг вантажу.

Двонаправлене заряджання. Електромобіль зможе як споживати, так і віддавати енергію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *