В Україні відкрили перший суперчарджер. Потужна станція заряджає Nissan Leaf за 15 хв

8 04 2016

Коментарі:

1
 Квітень 8, 2016
 1
Перший український суперчарджер Oxygen
Категорія: Новини

Українські власники електромобілів нарешті отримали доступ до швидкісної зарядки своїх авто. Перший так званий суперчарджер – потужну станцію, що може працювати як на змінному та постійному струмі – відкрито біля Московської площі. На необхідності відкриття такого сервісу Electrocars наголошували два місяці тому.

Станція підтримує всі три найпоширеніші стандарти зарядки: японський, європейський та американський. Відповідно, там можна заряджати і Nissan Leaf, і Tesla, і BMW i3. Перша із цих марок авто потребує для зарядки лише 30 хвилин, на відміну від 6-8 годин при підключенні до звичайної розетки, і 3 годин при користуванні зарядкою Type II.

IMG_8628

Оператор суперчарджера компанія Oxygen відкрила його біля свого автосалону за адресою проспект Науки 5. За неформальною інформацією, у планах – створення мережі таких АЗС, і першим міжміським напрямом, на якому вони з’являться, буде траса Київ-Львів.

Компанія Oxygen, за оцінками учасників ринку, уже завезла для продажу близько ста Nissan Leaf. Окрім того, в автосалоні вже представлено Tesla Model S та BMW i3. Підприємці також розглядають можливість запуску таксі під власним брендом.

До цього моменту в Україні було близько 150 зарядних станцій для електромобілів, однак серед них – жодного суперчарджера. Компанія Tesla озвучувала свої плани відкрити дві швидкісні зарядні станції для електромобілів у нашій державі до кінця 2016 року – вони також мали би бути розташовані на трасі “Київ-Львів”.

Більше інформації про зарядні станції

One response on “В Україні відкрили перший суперчарджер. Потужна станція заряджає Nissan Leaf за 15 хв

  1. Руслан сказав:

    DC fast charger? А який стандарт? CHADEMO?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *