Україна вперше з'явилася на карті зарядок CHAdeMO

14 06 2016

Коментарі:

0
 Червень 14, 2016
 0

Японська асоціація CHAdeMO оприлюднила щорічну статистику про поширення у світі швидких зарядних пристроїв свого формату.

Оскільки Японія вже щільно вкрита фастчарджерами (їх там приблизно 6500), основна увага в презентації була присвячена інфраструктурі Європи.

CHAdeMO в Європі - динаміка CHAdeMO в Європі – динаміка

За останні два роки кількість зарядок цього стандарту в ЄС збільшилася з 1119 у травні 2014 до 1838 у травні 2015, і до 3178 станом на травень 2016 року.

Як ви бачите на карті, зараз середня щільність зарядних пристроїв у європейських країнах значно вища, ніж два роки тому.

CHAdeMO в Європі - по країнах CHAdeMO в Європі – по країнах

Найбільше пристроїв цього стандарту – у Великобританії та Франції, але щільність на одиницю населення найвища в Норвегії, Швеції, Фінляндії, Естонії, Данії, Нідерландах, Швейцарії, Австрії, Словенії та Ірландії.

На мапу нанесено також дві зарядки CHAdeMO в Україні: вочевидь, маються на увазі точки компанії Oxygen.

Окрім того, асоціація оприлюднила статистику мультстандартних пристроїв, у яких CHAdeMO може бути комбінована, скажімо, з CCS Combo. На цій мапі у України так само позначено дві зарядки.

Мультистандартні зарядки в Європі Мультистандартні зарядки в Європі

А от у Польщі немає жодного мультистандартного пункту, попри те, що пристроїв CHAdeMO там 8. У цій країні мережа фастчарджерів розвивалася раніше, і в ті часи оператори менше дбали про придатність як для європейського, так і для японського стандартів.

Європа суттєво випереджає США у цьому стандарті: там зарядок CHAdeMO менше 1800.

CHAdeMO у світі CHAdeMO у світі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *