Літаючий електромобіль з вертикальним зльотом успішно протестували німецькі інженери (ВІДЕО)

30 04 2017

Коментарі:

0
 Квітень 30, 2017
 0

Транспорт майбутнього вже на підході, і він може бути кращим, ніж ми очікували. Авіаційна компанія Lilium Aviation нещодавно презентувала свій перший самокерований літаючий електромобіль. Творіння Lilium відрізняється від небагатьох інших існуючих прототипів літаючих автомобілів електромотором і вертикальним підйомом, накшалт квадрокоптера. Прототип компанія успішно протестувала наприкінці квітня в Баварії, пише Inhabitat з посиланням на The Verge.

Інженери в Німеччині розробили транспортний засіб, який зможе літати втричі швидше і втричі далі, ніж сучасні дрони – акумулятором приблизно такого самого розміру, з кращими показниками щодо безпеки, шуму та корисного навантаження, з мінімальною собівартістю перельоту.

Електрокар працює на 36 реактивних електродвигунах. Технологія польотів на електричному живленні зараз тільки розвивається, але в Lilium зрозуміли, як запустити її в своєму прототипі.

«Це той самий акумулятор, який можна знайти в будь-якій Tesla», – сказав співзасновник компанії Патрік Натен. Ця батарея споживає на 90 відсотків менше, ніж сучасні дрони. Повітряне судно матиме максимальну швидкість польоту 300 км/год з запасом ходу 300 км на одному заряді.

Прототип Lilium є двомісним, але компанія планує врешті решт зробити електромобіль 5-місцевим, його можна буде використати в якості повітряного таксі. При першому польоті судно пілотувалося з землі, але  інженери розмірковують над опцією пілотованого нічного польоту. Остаточний варіант буде на автопілоті, замовити політ можна буде за допомогою додатку на смартфоні – накшалт Uber. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *