В електромарафоні Київ - Монте-Карло поїдуть чотири українські команди

14 05 2015

Коментарі:

0
 Травень 14, 2015
 0
Категорія: Новини

Відповідно до останнього прес-релізу, оприлюдненого організаторами марафону електромобілів Київ – Монте-Карло 2015, Україну в цьому змаганні представлятимуть мінімум чотири команди. Окрім екіпажу ElectroCars, всю дистанцію ралі планують подолати ще три авто з українцями на борту. В марафоні також зареєструвалися дві команди з Естонії, одна з Чехії. Ще десять команд приєднаються до марафону на окремих ділянках маршруту.

Ралі на електромобілях відбудеться з 3 по 10 червня. Урочистий старт пройде в Києві (точне місце наразі узгоджується), після чого учасники марафону відвідають Бучу, Рівне та Львів. Загальна дистанція маршруту – 2800 км. Електромобілі відвідають 17 міст і 10 країн Європи, церемонію нагородження в Монте-Карло проведе Його Світлість Принц Монако Альберт II, під чиїм патронатом відбувається марафон. Відповідно до регламенту гонки, переможця визначає не швидкість, а точність часу прибуття до фінішу.

Організатори запевняють, що реєстрація на участь в марафоні все ще відкрита на сайті electricmarathon.com. Поїхати в ралі може кожен бажаючий, головна умова – наявність електричного транспортного засобу. Для власників гібридів буде організовано спеціальний конкурс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *