Франція обіцяє «народні електромобілі» по $5,3 тис

7 12 2015

Коментарі:

0
 Грудень 7, 2015
 0
Renault Zoe light
Категорія: Новини

Господар кліматичних переговорів у Парижі – Франція – оголосила, що збирається створити «Народний електромобіль». Задля того, щоб цілою країною перейти на екологічний транспорт, уряд запустить змагання між виробниками, і намагатиметься, щоб ціна електрокара складала не більше €7000 ($7500).

Але це – лише максимальна ціна. Якщо у гру включаться серйозні суперники, ціна має впасти до $5300, вважає французький міністр екології мадам Сеголен Руаяль. Вона також додала, що кінцева модель може виглядати зовсім не так, як нинішні традиційні електромобілі. Вона повинна бути легкою, маленькою, і швидко перезаряджатися.

Масове виробництво цього авто, за планами міністра, має стартувати усередині країни, і уряд розраховує, що французькі водії будуть купувати ці авто також із патріотичних почуттів. Заодно країна створить додаткові робочі місця, залучить інвестиції у виробництво акумуляторів або інших частин автомобіля. Змагання має стимулювати розвиток нових матеріалів та технологій акумуляторних батарей.

Саме у Франції наразі створюється один із найпопулярніших електромобілів у Європі, Renault ZOE. Але з цінником близько $28 000, і через це для багатьох французів він недоступний, пояснила Руаяль.

Попередня спроба створити доступний електромобіль відбулася в Індії. 2009 року Mahindra Reva Electric Vehicles презентувала електромобіль e2o за ціною $15 000. Проте споживачі на той час не були готові, і попит був низьким. Проект Сеголен Руаяль може бути пліднішим завдяки тому, що за ці роки кіловат потужності літій-іонних батарей суттєво подешевшав, так само, як і інші технології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *