General Motors показав на відео збірку самохідних електрокарів Chevrolet Bolt

14 06 2017

Коментарі:

0
 Червень 14, 2017
 0

Тестові електромобілі Chevrolet Bolt, які здатні пересуватися без водія, виробляються на заводі General Motors Orion Assembly в штаті Мічіган (США). В реальності вони збираються не за хвилину, але очевидно, що цей процес досить швидкий, хоча й на багатьох етапах не автоматизований.

Автівки сходять вниз по конвеєру частково деконструйованими, щоб працівники могли прикріпити датчики на зовнішній стороні авто і апаратне забезпечення – всередині. Спершу на даху автомобіля кріпиться багажник, на ньому – камери, радари та інше обладнання.

Chevrolet Bolt EV autonomous test vehicles

Великий блок, що складається з бортового комп’ютера та іншого апаратного забезпечення, поміщається всередину люка “Болта”, а планшет ставиться у центр приладової панелі.

GM щойно оголосив про завершення випробувань 130-ти самохідних Chevrolet Bolt, вони приєднаються до парку з 50 тестових авто нинішнього покоління у 3 локаціях в США.

«Розширення нашого тестового парку забезпечить відповідність наших самокерованих авто тим же суворим стандартам безпеки і якості, які ми будуємо в усіх наших автомобілів», – сказав голова GM і головний виконавчий директор Мері Барра.

«Автономні транспортні засоби, які ви бачите тут сьогодні – це спеціально побудовані електромобілі для випробувань. Рівень інтеграції в цих авто знаходиться на рівні з будь-яким з наших транспортних засобів у виробництві, і це велика перевага. Насправді, жодна інша компанія сьогодні не має унікальну і необхідну комбінацію технологій, техніки і виробничих потужностей, щоб будувати самохідні автомобілі масово», – також відзначив Барра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *