19 03 2015

Коментарі:

0
 Березень 19, 2015
 0
Категорія: Новини

Американський автогігант General Motors вирішив до кінця року прибрати з російського ринку бренд Opel. Модельний ряд Chevrolet також буде кардинально скорочений: залишаться лише преміум-авто на кшталт Tahoe чи Corvette. Протягом року буде зупинено завод GM в Санкт-Петербурзі та закриті контракти з АвтоГАЗ, де збирають деякі моделі Chevrolet, зокрема позашляховик Niva.

Таке рішення американці пояснюють суто фінансовими мотивами. Через санкції, падіння рубля та здешевшання нафти продажі автомобілів в Росії стрімко впали. В 2013 році продажі GM в РФ становили 2,6% від світових, в 2014-му – вже 1,9%. Результати цього року можуть бути просто катастрофічними. За інформацією auto.mail.ru, за два місяці поточного року було продано 658 Chevrolet Cruze (проти близько 7000 за аналогічний період минулого року) та 625 Opel Astra (проти більш ніж 5800 авто в 2014 році).

Закриття заводу в Санкт-Петербурзі спричинить звільнення 1000 працівників. В GM запевняють, що всім їм будуть виплачені відповідні відступні. Поставка запчастин та виконання гарантійних зобов’язань стосовно вже проданих автомобілів будуть підтримуватися.

General Motors є одним з найбільших світових автовиробників, якому належать бренди Opel, Chevrolet, Buick, GMC, UZ-Daewoo, Cadillac та інші. Автоконцерн є помітним гравцем на ринку екологічно чистого автотранспорту. Так, компанія має в своєму портфоліо під’єднувані гібриди Chevy Volt (в Європі продається як Opel Ampera), Cadillac ELR. В 2016 році очікується вихід електрокара Chevrolet Bolt, який проїжджатиме на одній зарядці до 320 км.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *