Європейці купили свій півмільйонний електромобіль

17 06 2016

Коментарі:

0
 Червень 17, 2016
 0

У травні в Європі загальна кількість проданих електрифікованих транспортних засобів (електромобілів та під’єднуваних гібридів) подолала позначку в півмільйона одиниць. Наразі ТОП-6 європейських країн-лідерів електромобільного ринку мають 502 311 таких авто, що виводить Європу в лідери за кількістю пасажирських електричних транспортних засобів. США опиняються на другому місці, Китай – на третьому.

Ця цифра включає близько 32 тисяч легких комерційних фургонів, тому “чисто легкових” електромобілів у травні нараховувалося приблизно 470 тисяч. Що все одно більше, ніж 460 тис у США і, судячи з динаміки червня, за ці дні ЄС таки подолала півмільйонну позначку і за власне легковими під’єднуваними авто.

Сімка лідерів за кількістю електрокарів така:

  1. Норвегія – близько 105 тис.
  2. Нідерланди – близько 92,6 тис.
  3. Франція – близько 89,6 тис.
  4. Великобританія – більш ніж 70 тис.
  5. Німеччина – понад 57,4 тис.
  6. Швеція – приблизно 21,5 тис.
  7. Швейцарія – близько 12,3 тис.

Дуже зріс за останні місяці голландський ринок електромобілів, оскільки споживачі спішили скористатися пільгами, дія яких невдовзі вичерпується.

Лідерами продажів за січень-травень цього року стали Норвегія з 18734 авто, Великобританія з 16056, Франція – з 15267, прискорилася Німеччина з 8,783, і у Швеції було продано 4,509 електромобілів.

У порівнянні зі США, Європі допомагає зростати швидше той факт, що на її ринках доступні удвічі більше моделей. У США Nissan Leaf, Tesla Model S і Model X є лідерами продажів. У Європі вони теж на перших місцях, проте є ще два важковаговики, відсутні у США: це є Mitsubishi Outlander PHEV і Renault Zoe.

Китай намагається наздогнати ЄС та США, запроваджуючи великі субсидії, щоб поліпшити якість повітря у містах.

Дуже скоро світ купуватиме півторамільйонний під’єднуваний автомобіль, і темпи розвитку цього ринку тільки прискорюються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *