Honda обiцяє електромобiль в стилі ретро і нові батареї, якi заряджатимуться за 15 хвилин

29 11 2017

Коментарі:

0
 Листопад 29, 2017
 0

Схоже, японська компанія Honda, яка довгий час фокусувалась на водородних технологіях, тепер наздоганяє конкурентів в електромобiльному сегментi. Автовиробник анонсував випуск у 2019-му році міського електрокара. За основу беруть концепт Urban EV, творці якого надихнулися дизайнами з минулого.

Сіті-кар буде побудований на абсолютно новій платформі.  На вигляд він нагадує Honda Civic 1970-х років, але весь нашпигований технологіями майбутнього, включно з опцією автономного  кермування. Втiм вона стане доступною не раніше 2025 року.

Творці Honda Urban EV Concept надихнулися дизайнами з минулого.

Салон авто мінімалістичний, привертають увагу широкий сенсорний монітор замість приладової панелі, і оригінальне кермо. Екрани на дверях транслюватимуть зображення з камер, виконуючи роботу дзеркал заднього огляду. Вбудований інтелектуальний помічник  зможе передбачати дії водія і надаватиме рекомендації щодо поведінки на дорозі.

Стандартним зарядним пристроєм для сіті-кара стане ще одна фірмова розробка Honda – розумна система Power Manager Concept. Вона самостійно прийматиме рішення про дозарядку електомобіля або навпаки, продаж зайвої електроенергії в електромережу загального користування.

Honda Sports EV Concept

Незабаром після представлення Urban EV Concept на Франкфуртському автосалоні, виробник показав Honda Sport EV Concept – також з ретро-дизайном. Концептуальна модель “поєднує в собі штучний інтелект з продуктивністю електромобіля всередині компактного кузова”. Технічні характеристики і комерційні перспективи цього авто не розкриваються.

Honda Spotrs EV Concept

Крім того, спеціалісти Honda працюють над виготовленням інноваційних акумуляторних батарей з можливістю надшвидкої підзарядки: за 15 хвилин у мережi батарея набиратиме заряд, достатній для проїзду 240 км. Але японці не планують впроваджувати цю технологію у свої авто до 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *