Honda випустить 2 нових електрокара до кінця 2018 року

1 09 2017

Коментарі:

0
 Вересень 1, 2017
 0

Цілих два електромобілі збирається випустити японська Honda у 2018 році. Один – для Китаю, а інший – для Європи. Концепт європейського міського електрокару автовиробник покаже вже у вересні на Франкфуртському автосалоні (14-24 вересня 2017 року).

Мета Honda – щоб 2/3 її автомобілів були «електрифіковані» до 2030 року. Наразі компанія продає електричну версію своєї моделі Clarity  у США, яка, втім, має запас ходу лише 143 км. Про свій концепт-кар японці ще не розкривали деталей, але на цьому тижні опублікували тізер. Очікується, що електромобіль буде в змозі проїхати на одному заряді більше 160 км, пише Business Insider.

Тізер: Honda EV Concept

Рішення «Хонди» про випуск повністю електричних авто означає серйозні зміни у стратегії компанії. Адже раніше вона займалася розробкою водневих та гібридних автомобілів, вважаючи, що саме вони будуть транспортними засобами майбутнього.

У минулому році в компанії було створено відділ розробки електромобілів, і вже у квітні Honda повідомила, що випустить щонайменш один електромобіль у Китаї у 2018 році.

Насправді, Honda намагається наздогнати ринок: більшість автовиробників вже оголосила про випуск електричних моделей у найближчі кілька років. Вже запущені у серійне виробництво і користуються великим попитом відносно бюджетні Tesla Model 3 та Chevrolet Bolt. А оновлений Nissan Leaf ось-ось буде представлений в Токіо.

Honda Clarity EV 2017

Основна маса автівок Tesla Model 3 надійде до замовників у 2018 році – тоді ж, коли з’явиться новий електромобіль Honda, але чи зможе останній конкурувати з витвором Ілона Маска за характеристиками?

Окрім того, японці намагаються забезпечити собі «шматок пирога» на найбільшому авторинку світу – у Китаї, де діють квоти на випуск електромобілів: до 2025 року кожне п’яте авто, що продаватиметься в цій країні, повинно мати електродвигун.

Днями Renault-Nissan оголосив плани випускати дешевий електромобіль в Китаї, аналогічну заяву зробив нещодавно Ford. А от GM вже продає маленький електрокар в Піднебесній лише за $5,300.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *