Як власноруч відкрити електрозаправку: наш досвід

19 05 2015

Коментарі:

0
 Травень 19, 2015
 0
Категорія: Новини

На трасі Київ-Чергінів з’явилася нова точка для зарядки електромобілів. Це звичайна зовнішня розетка (точніше, дві розетки) на 220 В/16А, розташована на АЗС ОККО, що в с. Залісся. Відстань від центру Києва – 37 км, до центру Чернігова – близько 100 км. Як і на більшості заправок цієї мережі, під час зарядки електрокара на АЗС можна «заправитися» їжею в кафе з безкоштовним Wi-Fi.

Без зайвої скромності визнаємо: нова точка на карті PlugShare з’явилася завдяки нам. Учасник команди ElectroCars та один з пілотів майбутнього електромарафону «Київ – Монте-Карло» Олександр Кравцов їхав в Чернігів, щоби поспілкуватися з місцевими ЗМІ по результатах пробігу Київ-Рівне-Київ. Заїхав на АЗС ОККО випити чаю, помітив поблизу парковки пару розеток і вирішив під’єднати свій Nissan Leaf, щоби той трохи підзарядився.

Менеджер на заправці підтвердила, що це, загалом, можна робити, але за остаточним рішення попросила звернутися до керівництва. «Я поговорив по телефону з директором цієї заправки Іриною Ясинською, – каже Олександр. – Розповів, що я представляю спільноту ElectroCars, яка займається розвитком електроруху в Україні. Що ми гаряче підтримуємо ініціативу ОККО встановити на своїх АЗС зарядні станції для електрокарів. А щодо звичайної розетки, виявляється, Ірина і не знала, що так можна заряджати електромобіль».

Результат розмови Олександра – нова точка зарядки електромобілів на трасі Київ-Чернігів, офіційно і без зайвої бюрократії погоджена з керівництвом АЗС. «Власне, так і будується інфраструктура для електромобілів, – підсумовує Олександр. – В Україні тисячі заправок зі звичайними розетками, де можна заряджатися. Треба лише зробити їх загальнодоступними».

#gallery-13 {
margin: auto;
}
#gallery-13 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 25%;
}
#gallery-13 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-13 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *