Як водій Uber заощаджує $500 на місяць завдяки Nissan LEAF

1 07 2016

Коментарі:

0
 Липень 1, 2016
 0

Категорія: Новини

Розповідь американського фотографа Тома Вінчестера із Сарасоти, Флоріда, який заробляє на життя і творчість за допомогою Uber. Стаття видання Cleantechnica.com від грудня 2015 року, переклад якої ми публікуємо тепер, коли цей сервіс запущено і в нас.

Я зустрів Тома, коли вперше заряджав наш редакційний електромобіль на міській зарядній точці. Він стояв біля свого крутого, чорного Nissan LEAF. Я щойно отримав карту для зарядки і телефонував, щоб активувати її. Том дістав свою карту і увімкнув зарядний пристрій для мене. З цього моменту я довіряв йому в усіх моїх запитаннях електромобіліста-початківця. Адже, завдяки своєму Nissan LEAF і Uber, Том економить понад $500 на місяць.

Том розповів, що він використовує свій електромобіль і для роботи, і як особистий транспорт. Він видався мені досвідченим водієм Uber, розумним хлопцем, і з ним легко було почати спілкуватися.

Том пояснив, яким чином він потрапив в Uber близько року тому. “Моя робота у фотомистецтві була у певному занепаді після повернення з Нью-Йорка до Сарасоти. У маленькому містечку у мене не було стільки роботи, як раніше. Я почав цікавитися, чи не міг би я робити щось інше, і подумав про Uber. Я зареєструвався і був схвалений як водій протягом короткого часу, коли Uber стартував у Сарасоті у грудні 2014”.

У нього артистичний спосіб життя, скажімо, він любить годинами грати музику по ночах, і не хоче використовувати мистецтво тільки для отримання доходу. Uber забезпечив йому таку можливість.

Чому він обрав LEAF? “Мені потрібно було заощадити більше грошей. З бензиновою карткою Uber я відстежував, скільки грошей я витратив на паливо. Було зрозуміло, що я майже не заробляв: більша частина коштів витрачалася на бензин. Я почав шукати в мережі електромобіль. Побачив LEAF і під’їхав, щоб роздивитися його. Я був здивований, як багато місця всередині. В багажнику я можу помістити цілу ударну установку. Мені авто сподобалося, і я купив його”.

Для Тома також важливо, що LEAF екологічно чистий, а зарядка для нього наразі безкоштовна. Хлопець економить понад $500 на місяць завдяки тому, що не купує бензину і не потребує заміни масла раз або двічі на місяць. Його клієнти також цінують чистоту і безшумність, які забезпечує LEAF.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *