У США уперше запустили задуманий Ілоном Маском Hyperloop – ВІДЕО

13 05 2016

Коментарі:

0
 Травень 13, 2016
 0
hyperloop
Категорія: Новини

У пустелі біля Лас-Вегаса вперше пройшло успішне випробування транспортного засобу нового покоління Hyperloop. Компанія Hyperloop One запросила на дослід тільки «елітну публіку».

На конструкції, яка нагадує «американські гірки», цей електричний засіб розігнався до 300 миль на годину (майже 500 км/год), прискорення склало 2,5G – притому, що коли космічний корабель виводиться на орбіту, воно досягає 3-4G. І це при тому, що візок їхав не у трубі зі зниженим тиском, а просто на поверхні планети.

Hyperloop – це ідея Ілона Маска, яку наразі паралельно втілює декілька компаній, і Hyperloop One – одна з них. Основна ідея проекту – рух за допомогою електромагнітних полів. У трубі, у частковому вакуумі він буде розганятися до 100 миль (161 км) на годину менш ніж за секунду від старту. Кінцева мета – поїзд з максимальною швидкістю понад 700 миль (1127 км) на годину.

Поки що тестується тільки силова установка, без самого корпусу. Повноцінні випробування плануються наприкінці нинішнього року. Маск повідомив, що остаточна конструкція буде мати гальма, а не зупинятися завдяки купі піску, як на відео. Вакуум у трубі буде суттєво зменшувати енергоспоживання, а отже, знижувати вартість перевезень.

Перевезення вантажів компанія планує почати 2019 року. Для цього вона вже залучила черговий транш інвестицій на $80 млн.

Головний конкурент Hyperloop One — Hyperloop Transportation Technologies, що теж працює над ідеєю ІЛона Маска, поки не проводила публічних випробувань, але уклала угоду з урядом Словаччини про будівництво пілотної ділянки між Братиславою і Будапештом. Одним з представників компанії є президент заснованої Ілоном Маском SpaceX Гвінн Шотвелл.

За очікуваннями учасників ринку, що перші діючі лінії цього виду транспорту з’являться спершу у Старому світі, а вже потім у США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *