Hyundai і Kia представлять вісім «зелених» авто протягом найближчих трьох років

13 08 2015

Коментарі:

0
 Серпень 13, 2015
 0
Категорія: Новини

Корейський автогігант Hyundai Kia Automotive Group оголосив свої плани на найближчі роки. Компанія робитиме акцент на екологічно чистих автомобілях. Корейці обіцяють, що протягом трьох років представлять чотири традиційних гібриди, два під’єднуваних гібриди та один чистий електрокар. Крім того, під брендом Hyundai або Kia буде випущений автомобіль на паливних елементах.

«В майбутньому ми плануємо лідирувати в галузі дружніх до довкілля автомобілів, таких як гібриди, електрокари та авто на паливних елементах. – говорить голова Hyundai Кім Чун-хо. – Поки що я не можу сказати, як саме ми поділимо новинки між брендами Hyundai та Kia, але вони точно не дублюватимуть одна одну. І обов’язково матимуть відмінності в дизайні».

Наступним електрокаром чи під’єднуваним гібридом Kia може стати концепт Niro, який був помічений на тестуваннях на треку Нюрбургринг. Також в мережі з’явилися шпигунські фото прототип гібрида Hyundai, виконаного в тій же ніші, що і Toyota Prius. На даний момент в портфоліо концерну є електрокар Kia Soul EV, гібриди Hyundai Sonata Hybrid та Kia Optima Hybrid, авто на паливних елементах Hyundai Tucson Fuel Cell.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *