Ілон Маск буде радником нового президента США

16 12 2016

Коментарі:

0
 Грудень 16, 2016
 0

Керівник Tesla and SpaceX Ілон Маск, голова PepsiCo Індра Нуї та засновник Uber Тревіс Каланік приєднались у середу до штату консультантів наступного голови Сполучених Штатів Дональда Трампа.

Про це стало відомо після зустрічі новообраного президента з лідерами IT-індустрії, в числі яких був Маск, а також Ларрі Пейдж (засновник та голова Google), Тім Кук (Apple), Шеріл Сандеберг (Facebook).

Президентський форум зі стратегії та політики, який заснував Трамп у грудні, збиратиметься досить часто, щоб поділитись з головою держави досвідом та знаннями під час формування його економічної програми. Учасники форуму зможуть спілкуватися з президентом напряму, минуючи бюрократичний ланцюг, обговорювати питання розвитку економіки, підвищення продуктивності праці та створення нових робочих місць. Як наголошується в офіційній заяві Трампа, у форумі візьмуть участь «найбільш поважні та успішні лідери бізнесу». Зокрема, керівник General Motors – Мері Барра, Boeing – Джим Макнерні, Walt Disney – Боб Айгер та інші, всього 19 топ-менеджерів. Головою форуму буде Мільярдер Стівен Шварцман, співзасновник The Blackstone Group.

“Америка має найбільш інноваційні та яскраві компаній в світі. Їх передові топ-менеджери, які приєднуються до цього форуму сьогодні, знаходяться на вершинах своїх галузей”, – сказано у заяві, що оприлюднена у середу. “Моя адміністрація працюватиме разом з приватним сектором з метою поліпшення ділового клімату, щоб зробити його привабливим для фірм, створити нові робочі місця по всій території Сполучених Штатів від Кремнієвої долини до самої столиці”.

Запрошення Маска, Каланіка та Нуї до участі у спільноті радників виглядає цікавим ходом, з огляду на їхні політічні погляди: усі троє висловлювали своє негативне ставлення до кандидата від республіканців. Зокрема, Маск в одному з інтерв’ю після виборів сказав про Трампа, що відчуває – той «не є правильним хлопцем. Він не володіє таким характером, який пасував би Сполученим Штатам”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *