Ілон Маск придумав, як зробити зарядку електромобіля приємнішою

11 01 2018

Коментарі:

0
 Січень 11, 2018
 0
Категорія: Новини

Невдовзі з’явиться унікальна станція для електромобілів від Tesla. Про це у “Твіттері” повідомив власник компанії Ілон Маск.
“Збираємось відкрити старий-добрий drive-in”, – написав він.
Такий тип закладів був популярним у США з 1950-х років. Офіціанти ресторанів швидкого приготування обслуговували водіїв на роликах – під’їжджали до авто, брали замовлення й потім привозили до дверей машини їжу. Із музичних колонок біля кафе грав переважно rock’n’roll.


Новітній drive-in Ілон Маск збирається відкрити на зарядній станції Supercharger в Лос-Анджелесі. Біля неї побудують ресторан. На зовнішній стіні закладу встановлять великий екран. Із нього транслюватимуть “кращі сцени за всю історію кіно”. Таким чином можна буде, ніби в кінотеатрі під відкритим небом, насолоджуватися переглядом кінострічок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Tesla обмежила право на користування мережею Supercharger з комерційною метою

Крім цього, з автомобіля можна буде замовити їжу. Меню закладу відображатиметься на рідкокристалічному сенсорному моніторі торпеди після того, як машина під’їжджатиме до пункту зарядки. Повідомлення із ним надходитиме в машину через інтернет. Оскільки у Tesla концептуально й послідовно підходять до впровадження інновацій, то є висока ймовірність, що подібні зарядні станції у недалекому майбутньому стануть масовими. А компанія за рахунок цих послуг зможе отримувати додатковий прибуток.

Такі комплекси drive-in були в 1960-х роках у США

Ілон Маск опублікував у соцмережі й схему цього закладу. Це не традиційний проект провідних дизайнерів чи художників, а малюнок його юної доньки на аркуші А4. За словами власника Tesla і SpaceX, їй дуже подобається ідея подібних зарядних станцій.

Дитячий малюнок схеми зарядних станцій нового типу Ілона Маска

Нагадаємо, у грудні торік Ілон Маск показав червону Tesla Roadster, яку цьогоріч збирається відправити на Марс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *