У 2025 році електромобілі стануть дешевшими за бензинові авто - прогноз

27 05 2017

Коментарі:

0
 Травень 27, 2017
 0

Зовсім скоро електромобілі коштуватимуть менше ніж бензинові авто з подібними характеристиками, пропонуючи миттєву економію для водіїв. Про це свідчить нове дослідження Bloomberg New Energy Finance.

Недорогі «паливо» й експлуатаційні витрати електромобілів і тепер компенсують високу ціну, яку водії платять авансом, купуючи транспортні засоби з нульовим рівнем викидів. Але дослідники виявили: зниження вартості батареї дозволить купувати електромобілі в ЄС і США дешевше, ніж аналогічні авто з ДВЗ, вже у 2025 р.

Вартість батареї сьогодні складає близько половини ціни автівки з електричним двигуном, але акумулятори подешевшають на 77% до 2030 року, вважають у Bloomberg.

«Ще заздалегідь ці речі (EV) почнуть дешевшати, і люди все більше прийматимуть їх у той час як паритет цін наближатиметься, – сказав Колін Маккерачер, аналітик англійської дослідницької компанії. – Після цього він (електрокар) стане ще більш привабливим».

Виробник найпопулярнішого у ЄС електрокара Zoe, компанія Renault передбачає, що загальна вартість володіння електромобілями на початку 2020-х дорівнюватиме аналогічному показнику для авто з ДВЗ.  Про це сказав Жиль Нормен, головний віце-президент французької компанії.

На початку травня в одному з інтерв’ю у Лондоні Нормен показав на кривих, як з часом скорочуються витрати на електромобільні технології («бо все більше проривів у вартості технології, і збільшуються об’єми»).  У той же час автомобілі з ДВЗ, навпаки, подорожчають як результат все більш жорстких регуляцій щодо викидів в атмосферу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *